Orientální sklizeň mířila do Mladé Boleslavi!

V Mladé Boleslavi můžete mimo hokejistů, fotbalistů, a dalších sportovců, najít také tanečnice. Můžeme dokonce říci úspěšné tanečnice, které nás minulý týden reprezentovaly na přehlídce orientálních tanců v Praze.

 

 

 

 

 

 

Minulou sobotu 25. ledna se v Praze konala již pátým rokem soutěž Orientální princezny tančí. Od dopoledních hodin měla široká veřejnost možnost se pokochat tanečním uměním tanečnic každého věku. Také Mladá Boleslav měla své želízko v ohni, lépe řečeno několik želízek v ohni.

 

Bára Bočková s křídly Isis

 

 

 

Terka Bočková a tanec s hedvábnými vějíři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kategorii juniorky sólo a juniorky dua nás reprezentovaly Bára a Terka Bočkovi. Za sólový tanec s křídly Isis si první místo v silné konkurenci vybojovala Bára Bočková, Terka Bočková si vystoupením s hedvábnými vějíři vytančila bronzovou příčku.

 

 

 

 

 

 

Sestry Bočkovy přivezly také první místo

v kategorii junioři dua.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicol Nashita

 

 

Úspěch v juniorské kategorii zaznamenala taktéž dívčí taneční skupina Ameera Shahrazad, kterou trénuje tanečnice Nicol Nashita. V kategorii tanečních skupin vystoupila děvčata s drum sólem. A za svou pozitivní energii a taneční um si domů odvezla opět příčku nejvyšší.

 

 

 

 

 

 

V kategorii dospělých si své místo na slunci vytancovala i TŠ Shareefa. Skupiny z taneční školy si domů odvezly první místa za bollywood, shaabi a orient fusion – tanec se šavlemi a hedvábnými vějíři.

 

TŠ Shareefa

 

Taneční sezóna je v plném proudu a další soutěžní klání jsou již za dveřmi. Tanečnicím přejme mnoho štěstí, chuti a píle do dalšího trénování a soutěžení.

 

 

 

 ( foto: Spirála, Praha 8 )