Archiv rubriky: Nezařazené

Ve středu 24. dubna se náš školní časopis dočkal mimořádného ocenění. Stal se nejlepším středoškolským časopisem ve Středočeském kraji a bude reprezentovat náš kraj i naši školu v celostátním finále soutěže: Školní časopis roku 2014, které se bude konat v prosinci. Kromě celkového vítězství v kraji se našemu Školníkovi dostalo zvláštního ocenění za nejlepší obsah a titulní stranu! Pouze cena za grafiku nám unikla.

Vánoce a konec roku bijí na dveře a naše redakce, v čele s novou šéfredaktorkou Bětkou Motlovou, rozhodně nezahálela. Téma „pomoc“ se před vánočními svátky víc než nabízelo, a naši redaktoři se ho zhostili s plnou parádou. Kromě jiného si můžete přečíst článek o dobrovolnictví, rozhovor s šéfkou boleslavských dobrovolníků Monikou Theimerovou, či sloupek o tom, „jak šel Honza na vandr“.

Za celou redakci doufám, že se číslo (a v neposlední řadě i jeho grafika :-) ) povedlo a každý si v časopisu najde své.

Elektronickou verzi časopisu si můžete přečíst zde
Krásné Vánoce přeje T. D. Doležal!

Prázdniny a dva měsíce práce utekly jako voda a začátkem týdne vyšlo nové číslo časopisu Školník. V něm si můžete přečíst například rozhovor s Lenkou Chladovou, naší novou profesorkou, článek o zahájení školního roku, rozhovor s prváky, reportáž z Pišqworek, ale například i nové recenze, dopisy z cest, či sloupky.

Celý obsah čísla najdete zde.

Za celou redakci doufáme, že se číslo povedlo a že se budete těšit na další.

Ministr školství Petr Fiala stihl od května napravit všechny reformy, které by mohly českému školství pěkně zavařit. Zkrátka je vidět, že Fiala, bývalý rektor Masarykovy univerzity, je člověkem na správném místě.

(Celý příspěvek…)