Archiv rubriky: Recenze

15. srpna 2011 jsem po několikaměsíčním očekávání konečně vstoupila na nejznámější pláži v Helsinkách, Hieteranta, do víru letního Flow festivalu. Na plážovém festivalu vystupovalo mnoho finských i světově známých zpěváků, ale pro mne bylo vystoupení popové zpěvačky Rihanny největší událostí.

(Celý příspěvek…)

Většině z nás se při označení „Kamelot“ vybaví pevnost, na které sídlili Rytíři Kulatého stolu. Ta se měla údajně nacházet nedaleko dnešního Chesteru v Británii. Nebojte, tak daleko my naštěstí nemuseli. Pokud jsme se chtěli podívat na Kamelot, stačila nám pražská Lucerna!

 

 

 

(Celý příspěvek…)

mumford and sonsPokud vás už rozčilují americké vánoční písničky znějící z každého obchodu, pusťte si k vánoční atmosféře folk-rockovou kapelu Mumford & Sons. Jejich nové CD vás (i přes „nevánoční“ obsah) jistě naladí na tu správnou sváteční vlnu.

 

 

(Celý příspěvek…)

 

Kdo z nás by neznal nesmrtelný příběh o lamači dívčích srdcí původem z romantických Benátek? Ano, Casanova, celým jménem Giacomo Girolamo Casanova - svůdník, záletník. Přesto vysněný idol mnoha žen. Proč tomu tak bylo a je? Tento důvod se nám celé léto snažili přiblížit skladatel Zdeněk Barták, režisér David Cody a celý divadelní ancábl. 

(Celý příspěvek…)

Step Up: Revolution. Tak zní název již čtvrtého pokračování slavné taneční série Let´s dance. V českých kinech je od minulého týdne a na své si přijdou nejen hiphopeři!

(Celý příspěvek…)

Co se vám vybaví pod pojmem „kulturista“? Mně osobně naolejovaná hora svalů. Že by se uvnitř mohla skrývat citlivá duše hledající lásku a porozumění?

(Celý příspěvek…)

První prázdninový týden jsem se plna nadšení a očekávání nových filmových i jiných zážitků vydala do Karlových Varů na 47. ročník Mezinárodního Filmového Festivalu. Kaviár i klobásy, vážení hosté i bulvární hvězdičky mezi davy baťůžkářů, to vše k festivalu patří.

(Celý příspěvek…)